BLOG /Gimnazjum im. Tony`ego Halika w Radzikach Dużych

Biznes w okolicy.

03-03-2017

Kolejne spotkanie grupy projektowej, każdy uczestnik myśli nad pracą końcową. No tak tylko gdyby to było takie proste jak się wydaje... Trzeba po kolei omówić jaki biznes już istnieje. Czy nasz pomysł będzie oryginalny? Czy nie będzie drugim takim samym sposobem zarobku? W tym celu przygotowaliśmy mapę naszej gminy oraz podzieliliśmy się na trzy grup, które opracowywały zakłady produkcyjne, handlowe i usługowe na terenie całęj gminy. Po zakończeniu pracy każda z grup przyporządkowała do danej wsi zakłay, które się w niej znajdują. Okazało się, że trochę tego jest. Po tym ćwiczeniu wiedzieliśmy już czego brakuję w naszej gminie więc przygotowaliśmy tabelę, w której każdy z uczestników projektu wypisywał przykładowe działalności, które mogłyby powstać w naszym otoczeniu.« Poprzedni post

Następny post »