BLOG /Gimnazjum w Sokołowie

TO BYŁY PIĘKNE DNI, PO PROSTU PIĘKNE DNI...

17-04-2013

Wspólne spotkania są już teraz dla nas tylko wspomnieniami... Niestety to już jest koniec. Gazeta skończona.

Powinniśmy być z siebie dumni, że podołaliśmy tak trudnemu przedsięwzięciu. To była dla nas pouczająca lekcja, którą na pewno zapamniętamy na długo. Aczkolwiek jest nam smutno, że to już koniec... Po takich osobistych osiągnięciach chciałoby się więcej i więcej.

 

W ostatnich dniach nasz szef działu foto (Karol) miał wiele pracy. Wraz z nim pracowali klasowi graficy (Adam, Maciej, Damian i Michał). Mieli przed sobą nie lada wyzwanie. Pracowali w domu jak i po lekcjach. Pokazali prawdziwy PROFESJONALIZM.

 

Dzisiaj, kiedy gazeta już skończona mogliśmy pochwalić się swoim dziełem wsród najbiliższych. Najpierw gazeta obiegła kolegium redakcyjne, uczniów naszej szkoły, pracowników, jak również Pan Wójt zobaczył nasze cacko.Postanowiliśmy, że będziemy dalej kontynuować nasze dzieło.

 

Teraz kiedy już zrobiło się trochę lżej na sercu, chcielibyśmy podziękować przede wszystkim Pani Edycie. To ona dawała nam cenne wskazówki oraz motywację, kiedy brakowało sił do pracy. Zarażeni dawką pozytywnej energii pracowaliśmy tak ciężko, jak tylko się dało.

 

Kolejne podziękowania należą się całej ekipie Na Własne Konto. To właśnie dzięki Wam mieliśmy szansę na tak wiele. Z całym szacunkiem, DZIĘKUJEMY!

 

Na sam koniec chcielibyśmy przedstawić całe kolegium redakcyjne:

Redaktor naczelny:

Martyna Król

Zastępca redaktora naczelnego:

Monika Sokołowska

Sekretarze:

Kinga Blumensztajn

Radosław Dul

Redagujący zespół:

Natalia Jaszczak

Magda Kapuścińska

Michalina Kaźmierczak

Patrycja Kamińska

Marcelina Pasternak

Szef działu foto:

Karol Augustyniak

Graficy:

Adam Pasternak

Damian Ławniczak

Maciej Tadysiak

Michał Sołtysiak
 « Poprzedni post

Następny post »