Program edukacji ekonomicznej młodzieży
szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Aktualności

Zobacz także

Komiks ekonomiczny

Komiks ekonomiczny

W przypadku zgubienia lub kradzieży karty płatniczej

Jeśli przydarzy Wam się sytuacja, w której zgubicie kartę płatniczą lub zostanie Wam ona skradziona - niezwłocznie powinniście zadzwonić do swojego banku i ją zastrzec (czyli zablokować). Dzięki temu uchronicie się przed możliwą kradzieżą Waszych pieniędzy z konta przez niepowołane osoby.

 

 

27.08.2014 Zobacz więcej

Witamy na stronie „Na Własne Konto”!

14.01.2013

Witamy na stronie „Na Własne Konto"!

Witamy na nowej stronie „Na Własne Konto". To tutaj będzie można znaleźć wszelkie informacje na temat naszego projektu.

W rubryce „Aktualności" będziemy na bieżąco informować o kolejnych etapach programu  - rozpoczęciu zajęć (zarówno tych zimowych, jak i letnich), trwających konkursach i wyłonionych laureatach.

Czekają na Was również humorystyczne komiksy oraz lekka i przyjemna baza wiedzy ekonomicznej, czyli jak być przedsiębiorczym i co to w ogóle znaczy :)

Dla ciekawych świata utworzyliśmy zakładkę „Program w Polsce", w której każdy będzie mógł sprawdzić, co dzieje się w poszczególnych gminach,  biorących udział w projekcie.

Z kolei w zakładce konkursy znajdują się opisy, regulaminy i terminy nadsyłania prac. W swoim czasie pojawią się również listy finalistów.

Tych, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o inicjatywie „Na Własne Konto" zachęcamy, aby zajrzeli do rubryki „O projekcie". Znajdziecie tam garść ważnych informacji na temat programu i jego organizatora - Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.

Zapraszamy!Poprzedni wpis »