Program edukacji ekonomicznej młodzieży
szkół gimnazjalnych z terenów wiejskich

Aktualności

Zobacz także

Komiks ekonomiczny

Komiks ekonomiczny

Nagradzamy blogi!

Jesteśmy pod wrażeniem Waszej pracy i wysiłku włożonego w tworzenie blogów. Dlatego chcemy nagrodzić najbardziej aktywne i kreatywne zespoły i ogłaszamy konkurs na najlepszego bloga programu „Na Własne Konto" - edycja 2015/16! Zapraszamy do zapoznania się z pełna treścią Zasad Konkursu.

 

28.04.2016 Zobacz więcej

Witamy na stronie „Na Własne Konto”!

14.01.2013

Witamy na stronie „Na Własne Konto"!

Witamy na nowej stronie „Na Własne Konto". To tutaj będzie można znaleźć wszelkie informacje na temat naszego projektu.

W rubryce „Aktualności" będziemy na bieżąco informować o kolejnych etapach programu  - rozpoczęciu zajęć (zarówno tych zimowych, jak i letnich), trwających konkursach i wyłonionych laureatach.

Czekają na Was również humorystyczne komiksy oraz lekka i przyjemna baza wiedzy ekonomicznej, czyli jak być przedsiębiorczym i co to w ogóle znaczy :)

Dla ciekawych świata utworzyliśmy zakładkę „Program w Polsce", w której każdy będzie mógł sprawdzić, co dzieje się w poszczególnych gminach,  biorących udział w projekcie.

Z kolei w zakładce konkursy znajdują się opisy, regulaminy i terminy nadsyłania prac. W swoim czasie pojawią się również listy finalistów.

Tych, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o inicjatywie „Na Własne Konto" zachęcamy, aby zajrzeli do rubryki „O projekcie". Znajdziecie tam garść ważnych informacji na temat programu i jego organizatora - Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej.

Zapraszamy!Poprzedni wpis »